Хмельник (Винницкая область, Украина) - стоматологии, отзывы, комментарии

Город Хмельник - Винницкая область, Украина. В городе Хмельник есть городская стоматология, а также районная стоматология. Это официальные государственные учреждения, но также есть частные стоматологии (стоматологические кабинеты). Некоторые стоматологи, работающие в государственных стоматологиях, имеют частную практику - частный стоматологический кабинет или работают в частной стоматологии.
Стандартные услуги стоматологий - лечение зубов (терапия), удаление зубов (хирургия), постановка коронок, мостов, зубных протезов (протезирование), то есть по простому - здесь можно запломбировать или вырвать зуб, поставить коронку или установить зубной протез.
Здесь публикуется информация по медицинским учреждениям города Хмельник - стоматологи и стоматологии, адреса и телефоны, виды услуг, цены, а также отзывы и комментарии. Если вы представляете частную стоматологию в г.Хмельник или у вас есть данные по стоматологам - размещайте информацию. Уважаемые посетители, оставляйте отзывы о стоматологах, которых вы посещали.

Если вы не нашли интересующую информацию по городу Хмельник, вы можете посмотреть данные по стоматологиям и стоматологическим клиникам областного центра (Винницкая область, Украина) - Винница

Комментарии, отзывы:

Прийшов на прийом , а лікар в лосінах - насторожило _ але все таки обговорив з ним свої незначні проблеми - із розмови поняв що лікар Шмаль - Не є профісіоналом своєї справи . Із чуток знайомих - комусь нормально , а деякі не радять . Вам вирішувати йти чи ні , сам в пошуках - раніше ходив хоч і дорогохо але хорошого стоматолога - тепер він погано бачить хоч і лікує _ стремно - от і шукаю заміну , але Шмаль однозначно ні.
Гена (Хмельнік)2020-09-21 10:39:16

Часом корисно ввести своє імя в гугл. Взнати про себе щось цікаве."Чув від знайомих"- не моє джерело інформації.
Якщо шан. Сергій з Літина зможе прочитати, то хотів би вибачитися перед ним за принесені незручності. Нажаль самого пацієнта не памятаю., хоча з Літина маю 35-50 чоловік, які довіряють моїм рукам. Маю надію, що якість, мною проведеного лікування, не принесла пацієнту незручностей. В противному разі раджу звернутися повторно (може хоча б для відшкодування мною його проблемм, що принесло моє втручання).
З приводу коментара "Діани" з Києва.
Даю відповідь Це не Діана і з Вінниці. Я дійсно просив свою дружину, щоб зайшла до мене на роботу в період відвідування "Діани", аби запобігти наполегливим спробам даної особи "влаштувати своє життя".
Всі ми різні, і всім "вгодити" не реально, хоча старатися варто. Адже добре імя не купиш. Бажаю дописувачам і читачам міцного здоровя.
Що ж до себе:.
Діток приймаю і здебільш безкоштовно.
Також маю свій погляд на ціни в медицині . Особливо для вразливих верств населення. Саме тому спектр цін на мої послуги ( від безоплатного лікування до дорогих реставрацій ) попередньо узгоджується з відвідувачем і НІКОЛИ не буде при аналогічних затратах ціна вищою, ніж в державних структурах. Адже сам 10 років працював в такій і знаю всю "кухню". Вірю людям "на слово", працюю часто в борг без "гарантій". Маю десятки вдячних піцієнтів з "особливими потребами" ,або соц. статусом, яким надаю допомогу абсолютно безкоштовно, використовуючи дорогі інструменти і матеріали. Дружина Ірина, до речі, лікар-пульмонолог і працює в сан.МЦРЗ "Хмільник". Ще раз зичу всім здоровя і раджу звертатися в разі претензій по роботі з гарантійними рекламаціями до виконавців. Я своїм пацієнтам не відмовляю, вірю , що більшість моїх колег теж. Адже ми теж часом не можемо заснути від думок про
най вірніше вирішення проблем Вашого здоровя.
Сергей (Хмельник)2019-02-02 14:16:42

Лікарі діляться на 3 категорії: від Бога, Бог з ним і хай Бог милує. То лікар Шмаль відноситься до 3 категорії. Неврівноважений і грубий. Такого хамського відношення я ще не зустрічав. Цілком згоден щодо попереднього коментару про ставлення "незаменимого стоматолога". Лікує одного клієнта і обсуджує попереднього. Не стоматологія, а базар якийсь. І ще чув від знайомих, що зовсім не вміє лікувати дітей, не має до них підходу. Перший візит до стоматолога може стати останнім. Не раджу його нікому, перевірив на собі.
Сергій (Літин)2016-11-25 17:47:18

Посешала стоматолога Сергея Шмаля по ул. КИРОВА не понравилось что он работает без перчаток и цены у него заобачно космические, и как профи он вообще никакой, а еще его жена работает вместе с ним и командует когда ему принимать клиентов а когда нет))) А еще он строит из себя "незаменимого"стоматолога в городе!!
Диана (киев)2014-10-28 21:10:34

Все отзывы, добавить отзыв
Рекламная строка:
E-mail
Пароль
© Stomato.Org.UA, 2014.
Created by Stomatolog.UA